CODE: 5624-RMM10
Measurements & Specs
CODE: 5624-RMM10 Hole Size: 1.2mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Crystal Red Magma Coating: Red Magma PRESTIGE Style: 5624 Bead Theme: Christmas
Description
Depth 5.5mm, Hole Size 1.29mm/16 gauge, Length 10mm, Width 10mm