CODE: 6010-BLS13
Measurements & Specs
CODE: 6010-BLS13 Dimensions: 13 x 6.5mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Crystal Blue Shade Coating: Blue Shade PRESTIGE Style: 6010 Briolette Pendant Theme: Winter
Description
Length 13mm, Width 6.5mm, Hole Size 1.02mm/18 gauge