CODE: 5821-DLA11
Measurements & Specs
CODE: 5821-DLA11 Dimensions: 11 x 8mm Hole Size: 0.6mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Dark Lapis PRESTIGE Style: 5821 Crystal Pearl Theme: Winter
Description
Diameter 8mm, Hole Size .644mm/22 gauge, Length 11mm