CODE: 4739B-MIV14
Measurements & Specs
CODE: 4739B-MIV14 Dimensions: 14 x 11mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Ceramic Marbled Ivory PRESTIGE Style: 4739 Cosmic Fancy Stone
Description
Depth 6mm, Length 14mm, Width 11.5mm