CODE: 3223-CAB18
Measurements & Specs
CODE: 3223-CAB18 Dimensions: 18 x 9mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Crystal AB Finish: AB Coating: AB PRESTIGE Style: 3223 Navette Sew-On Stone Theme: Winter
Description
Hole Size 18g/1.02mm, Length 18mm, Total Height 4.5mm, Width 9mm