CODE: 3230-CRY12
Measurements & Specs
CODE: 3230-CRY12 Dimensions: 12 x 7mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Crystal PRESTIGE Style: 3230 Drop Sew-On Stone Theme: Winter
Description
Hole Size 18g/1.02mm, Length 12mm, Total Height 3.5mm, Width 7mm