CODE: 1122-ROP14
Measurements & Specs
CODE: 1122-ROP14 Dimensions: 14mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Rose Peach PRESTIGE Style: 1122 Rivoli Round Stone
Description
Bottom Height 3.5mm, Diameter 14mm, Top Height 3.5mm, Total Height 7mm