CODE: 6228-CRYSAB14
Measurements & Specs
CODE: 6228-CRYSAB14 Dimensions: 14.4 x 14mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Crystal AB Finish: AB Coating: AB PRESTIGE Style: 6228 XILION Heart Pendant Theme: Winter
Description
Depth 7.5mm, Hole Size 1.02mm/18g, Length 14mm, Width 14mm