CODE: 6010-ROP13
Measurements & Specs
CODE: 6010-ROP13 Dimensions: 13 x 6.5mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Peach PRESTIGE Style: 6010 Briolette Pendant
Description
Depth 6.5mm, Hole Size 1.02mm/18 gauge, Hole to Hole 2mm, Length 13mm, Width 6.5mm