CODE: 5040-LCT12
Measurements & Specs
CODE: 5040-LCT12 Hole Size: 1.6mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Light Colorado Topaz PRESTIGE Style: 5040 Rondelle Bead
Description
Diameter 12mm, Hole Size 1.63mm/14 gauge, Length 8mm