CODE: 3700-EMR14
Measurements & Specs
CODE: 3700-EMR14 Hole Size: 0.8mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Emerald PRESTIGE Style: 3700 Margarita Sew-On Stone Theme: Christmas
Description
Diameter 14mm, Hole Size .812mm/20g, Total Height 5mm