CODE: CFP-05A10-8
Measurements & Specs
CODE: CFP-05A10-8 Dimensions: 8mm Hole Size: 1.0mm Origin: Czech Republic Strand Length: Approx 8" Sold: by the Strand Materials: Czech glass Finish: Fire-Polish Color: Saturated Metallic Spring Crocus