CODE: A2-53-06B10
Measurements & Specs
CODE: A2-53-06B10 Dimensions: 5 x 3mm Hole Size: 0.7mm Origin: Czech Republic Strand Length: Approx 10" Sold: by the Strand Materials: Czech Glass