CODE: 3700-FGN10
Measurements & Specs
CODE: 3700-FGN10 Hole Size: 1.0mm Sold: Individually Materials: Austrian Crystal Origin: Austria Color: Fern Green PRESTIGE Style: 3700 Margarita Sew-On Stone Theme: Christmas
Description
Diameter 10mm, Hole Size 1.02mm/18 gauge, Total Height 3.5mm